instagram beğeni kasma nasıl yapılır

instagram beğeni kasma nasıl yapılır

instagram beğeni kasma nasıl yapılır

instagram beğeni kasma : son günlerde instagramın sürekli güncellemesi yapmasının altında hiçde tahmin etmediğiniz bir güvenlik durumu söz konusu bir çok instagram sitesi veya firması sürekli olarak instagram beğeni kasma işlemi yaparak haksız yere kazanç sağlıyordu instagramda gelen yoğun isteklerin ardı arkası kesilmediği için çift yönlü olarak güncelleme yapmıştır bunun nedenini ileride açıklıyor olucaz.

Artık instagram beğeni kasma 2016 yılından devretti

instagram beğeni kasma 2016 : 2016 yılında çok fazla rabet görmüştü fakat o yıldan 2017 yılına kadar bir çok güncelleme geldiğini belirtmek istiyorum, 2016 yılında instagram profiline beğeni kasma işlemindne en fazla destek görenler piyasaya ilk atılan kişiler olmuştur.

2016 yılında instagram da olan yenilikler

instagram 2016 : 2016 yılında instagram da olan en büyük değişilik beğeni kasanlar için büyük bir felaket oldu çünkü bot hesaplardan büyük bir kısmı silindi ve bot hesap alan kişiler ve firmalar büyük bir kayıp yaşadı 120 k olan instagram hesaplarında olan düşüklük ise 60 k civarına kadar düşmüştür.

İnstagram beğeni kasma nasıl olmalı öncelikle sayfamıza giriş yaparak hesabınızı doğruluyor ve güvenlik aşamasına hesabınzıı güvene almanızı istiyoruz bu sizlerin daha sağlıklı bir hesap kullanmanıza  sebep olacaktır. bu şekilde yapılmış olan hesaplar sizler tarafından kullanılır ve asla farklı amaçlara hizmet etmeyecektir.

Bunun dışında 2016 yılında bir çok güvenlik zafiyeti bulundu ve özellikle ünlü hesaplarında hedef alındığını bilmenizde fayda var özellikle fake olarak açılan ünlü hesaplar içerisinde sanatçı tarkan da nasibini aldı ve adına açılmış ve kasıl bir hesap ile karşılaştı bunun dışında tarkan bu hesabı daha sonrasında kapattırmıştır.

Peki 2016 yılında instagram hesapları nasıl kasılıyordu ? : bunun için bir çok instagram beğeni kasma sitesi vardı ve üye olarak belirli aralıklarda resimlerine beğeni gönderebiliyorlardı. bu sayede zirveye yaklaşarak popüler olabiliyorlardı ve bunun riskinin az olduğunu bilmeniz gerekiyor çünkü çok az bir site vardı ve hile  işlemleri genel olarak ilk sitelerde olmuyordu. İnstagram beğeni kasmanın dışında takipçi işlemleri de 2016 yılında özellikle çok fazla tercih edildiğini bilmenizde fayda görmekteyim.

Bir önceki hizmetimiz olan instagram nedir nasıl kullanılır? makalesinde genel olarak instagram ile ilgili bilgilere yer verdik

Yazar hakkında

sosyal medya administrator

1 yorum

sverigapotekYayın tarihi4:58 am - Eyl 5, 2017

Fiyat nedir hocam

Bir cevap yazın