İnstagram nedir nasıl kullanılır

İnstagram nedir nasıl kullanılır

İnstagram Nedir? Nasıl Kullanılır?

İnstagram nedir? :Uzun zaman önce facebook tarafından satın alınan instagram sosyal medya araçları arasında en önemli araçlarından birtanesi.Sürekli güncellenen ve Türkiyede en fazla takip edilene sosyal medya aracıdır.

instagramda olan en iyi özelliklerinden birtanesi’de etiketleme özelliğinin olmasıydı bu özellik sayesinde markalar ve firmalarında yoğun ilgisi ile karşılaşıldı.. Bu durumdan dolayı bir çok firmanın sosyal medyada instagram üzerinden reklam döndürdüğünü görebilirsiniz. Bu arada instagramda takipçinin yoksa bir önceki yazımızda instagram takipçi hilesi makalemizi okumanızı isteriz.

instagram kullanıcıları için özel geliştirilen yazılımı sayesinde farklı dil ve seçenekler ile birlikte farklı görseller üzerinde düzenleme yapmanıza ektiler veya ekletisiz hizmet vermektedir. Son özelliğinden birtanesi de instagramın anı paylaşma hikaye özelliğidir.

Özellikle instagram ilk çıktığında milyonlarca kişi tarafından indirilmiştir. adroid kullanıcıları kendi telefonları için uzun zaman beklemiş ve instagram adroid cihazlar içinde uygulama geliştirmiştir. Son zamanlarda masa üstü uygulaması ve instagram web sitesi yayınlaması da kullanıcıları özellikle rahatlatmıştır.

İnstagram Nedir Nasıl Kullanılır

instagram uygulamasını kurmak için öncelikle google play üzerinden uygulamayı telefonumuza kuruyoruz veya masa üstüne kurmak isteyenlerde ilk olarak masa üstünü programını indirmesi gerekmektedir. mobil için indirilen instagram uygulaması ile resimlerini ,fotoraflarınızı rahatlıkla paylaşabilirsiniz.

İnstagramın en beğenilen özelliği ise resimler üzerinde oynama yapmanızı olanak sağlamak,resimleri filtrelemek gerçekten çok basit..instagram beğeni Artık kazanmak çok basit sitemiz üzerinden beğeni kazabilirsiniz.

Kısa zamanda oldukça fazla kitleye ulaşabiliyorsunuz arkadaşlarınız,akrabalarınız,sınıf arkadaşlarınız, rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Yazar hakkında

sosyal medya administrator

1 yorum

RaufYayın tarihi1:18 am - Eyl 5, 2017

Takı ürünlerimi tanımak için tavsiye üzerine instagram işine girdik çok şükür sıkıntısız devam ediyoruz

Bir cevap yazın